100% grynumo alavijų gelis 250ml

17.00 

Neturime

Alavijas yra natūralus produktas. Jame yra amino rūgščių, polisacharidų, vitaminų, mineralų, fermentų, trigliceridų, sterolių ir gleivių. Jis veikia kaip priešuždegiminis, minkštinantis, drėkinantis, gydantis, priešopinis preparatas, regeneruoja audinius nudegimų atvejais (atsitiktiniais, saulės, cheminiais, įšaldymo ir kt.). Be to, jo naudojimas yra rekomenduojamas nuo grybelinių ligų ir tais atvejais, kai yra odos sutrikimai (spuogai, tamsios dėmės, egzema, psoriazė ir kt.) Su vitaminais A ir E.
250ml
Naudojimas:  Tepti švelniai masažuojant taip dažnai, kiek reikia, ant pažeistų vietų. Galima naudoti kūnui, veidui, plaukams.

Pagaminta ir sertifikuota  EU (Ispanija)

Produkto kodas: 40140 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Alavijų gelis, tai tikras atradimas kiekvienam. Jį galima naudoti kasdieniam odos, ar plaukų drėkinimui, kaip veido kremą, kaip makiažo pagrindą, kaip papildomą drėkinimą prieš tepant veido kremą. Taip pat, tai pirmoji pagalba nudegus, ar sudirginus odą. Jau po pirmųjų panaudojimo sekundžių, pajuntama, kaip oda tampa minkšta ir švelni. Tinka naudoti ir vaikams ir suaugusiems. Saugi ir natūrali priemonė. Jūsų oda jums padėkos, net neabejokite.

Alavijas (Aloe barbadensis) yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.

Sudėtis: Aloe barbadensis gel ( Aloe barbadensis juice), Sodium carbomer, Propylene glycol, Phenoxyethanol, Retinyl palminate, Tocopheryl acetate.