Aliejus pavargusioms kojoms su jonažole ir arnika

17.00 

Neturime

Jame yra alavijai, jonažolės, arnika, kiparisų eterinis aliejus. Reguliuoja kraujotakos sistemą, puikiai gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja, pasižymi uždegimus slopinančiu poveikiu, malšina raumenų ir sąnarių skausmus, veikia atpalaiduojančai. Labai tinka žmonėms dirbantiems stovimą darbą.
250 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, jonažolės, arnika, kiparisų eterinis aliejus.
Naudojimas: Švelniai masažuojant su didėjančiais sukamaisiais judesiais nuo kulkšnių įtrinkite aliejų, kol pilnai įsigers.


Produkto kodas: 170250 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Aliejus malšina uždegimą ir mažina nuovargį, jis ypač tinkamas masažuoti pavargusias, sunkias ir skaudančias kojas po patirto streso, ar sunkios darbo dienos praleistos ant kojų.
Jonažolė atgaivina pažeistas organizmo ląsteles, ramina nervus, padeda įveikti depresiją, puikiai gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja. Kompresai dedami ant nudegimų, žaizdų, vočių ir kitų pažeistų odos vietų. Jonažolėje yra dažymo medžiagų, flavonų, eterinio aliejaus, sutraukiančių medžiagų, karotino, spiritų, cholino, organinių rūgščių, PP ir C vitaminų, mineralinių druskų ir alkaloidų.

Arnika garsėja savo antibiotinėmis, skausmą mažinančiomis ir uždegimą slopinančiomis savybėmis. Nuo seno arnikos kompresais buvo gydomi sumušimai, patempimai ir kiti audinių trauminiai pakenkimai. Jos pasižymi uždegimus slopinančiu, antibakteriniu, dirginančiu, spazmolitiniu poveikiu, skatina kraujo krešėjimą, todėl tinkamos kraujavimams gydyti. Išoriškai naudojami arnikos preparatai gydo pūlingas odos ligas, greitina žaizdų ir sumušimų gijimą, malšina raumenų ir sąnarių skausmus.

Kiparisų aliejus gerina kraujo cirkuliacija ir krešėjimą, stiprina kapiliarų sieneles. Gerina kraujo cirkuliaciją ir krešėjimą, stiprina kapiliarų sieneles.