Aloe-Cobra veido serumas (Ypač įtempiantis)

25.00 

Neturime

Emulsijoje gausu alavijų bei oligopeptidų ir oligoelementų, kurių sudėtis panaši į kobros nuodus. Jo veikimas, greitas ir ilgalaikis efektas, mažinantis išraiškų raukšles ir linijas. Be to, oda atgauna stangrumą ir elastingumą.
35ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, oligopeptidai, oligoelementai.
Naudojimas: Rekomenduojama naudoti ryte tolygiai ištepti veido, kaklo ir iškirptės sritį, kol pilnai įsigers.

Produkto kodas: 210100 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Stiprus odą stangrinantis efektas. Emulsijoje gausu alavijų ir oligopeptidų ir oligoelementų, kurių sudėtis panaši į kobros nuodus. Jo veikimas, greitas ir ilgalaikis efektas, mažinantis išraiškų raukšles ir linijas. Oda atgauna stangrumą ir elastingumą.

Oligopeptidai yra smulkios proteino dalelės, kurios yra labai panašios į esančias mūsų dermos struktūroje. Šie peptidai, vadinamasis „gamtos botoksas“ – natūralus ir nekenkiantis sprendimas, padedantis sumažinti mimikos raukšleles.
Oligoelementai (cinkas, varis, geležis, magnis, manganas)

100% Alavijas (Aloe vera) :

  • Alavijo pagalba galite paversti savo veido odą lygia ir spindinčia.
  • Alavijas taip pat naudingas, gydant vabzdžių įkandimus, alergines reakcijas, egzemą, nudegimus, uždegimus, žaizdas ir psoriazę. Alavijo nauda yra palaima žmonės, turintiems jautrią odą.
  • Alavijas padės ir sudrėkins, jeigu kenčiate dėl sausos odos. Jis sudrėkins ir leis lengviau pasisavint deguonį per odą, kas sustiprins odos audinius.
  • Alavijas padeda atkurti natūralų odos grožį.

Rezultatai: gyvybingesni veido bruožai, sumažėjusios raukšlės, stangresnė, atjaunėjusi ir tolygesnė veido oda.