Atkuriamasis 24H veido kremas su aloe vera kamieninėmis ląstelėmis SPF10

27.00 

Liko tik 2

Profilaktiniam gydymui nuo odos senėjimo, turi įtakos odos tamprumui ir stangrumui, saugo odą nuo išplonėjimo, sausėjimo ir raukšlių.

100ml
Veikliosios medžiagos: Aloe vera kamieninės ląstelės.
Naudojimas: Švarų veidą ir kaklą švelniai masažuojant padengti emulsija, kol ji pilnai įsigers, rekomenduojama naudoti ryte ir vakare. Taip pat siūlome ypatingai stiprų veido serumą su Aloe vera kamieninėmis ląstelėmis.

 

Kiekis

Aprašymas

Atkuriamasis veido kremas su kamieninėmis ląstelėmis profilaktiniam gydymui nuo odos senėjimo. Emulsija praturtinta Aloe vera kamieninėmis ląstelėmis. Atkuriamasis veido kremas su kamieninėmis ląstelėmis turi įtakos odos tamprumui ir stangrumui bei saugo ją nuo išplonėjimo, sausėjimo ir raukšlių. Augalinės kamieninės ląstelės nekonfliktuoja su žmogaus kamieninėmis ląstelėmis, nepraranda savo savybių ir nesukelia alergijos.

Kamieninės ląstelės – tai gemalinės ląstelės, sugebančios evoliucionuoti į bet kurį ląstelių tipą priklausomai nuo poreikio. Kamieninių ląstelių yra ir gyvūnų organizmuose, tačiau tik ankstyvosiose vystymosi stadijose. Augalų kamieninės ląstelės išlieka visą jų gyvavimo laiką. Kamieninių, (kitaip vadinamų Histomerinių) ląstelių galima rasti visuose aukštesnės bei aukščiausios klasės augaluose. Histomerinės ląstelės turi unikalų požymį: jos „išmoksta“ gaminti specifinius ingredientus, kurie padeda joms išlikti visą augalo gyvavimo amžių.
Histomerinėse ląstelėse esančių ingredientų dėka, augalai – skirtingai nei žmonės ir visi gyvūnai – išlaiko gemalinių audinių savybes bei sugeba ir toliau vystyti jas be sustojimo ar žmonėms bei gyvūnams būdingo senėjimo.

Po vasaros dažna moteris aplink akis ar lūpas pastebi smulkias raukšleles. Viena šių pokyčių priežasčių – ultravioletiniai (UV) spinduliai. Vasarą ir rudenį rekomenduojama kosmetiką su kamieninėmis ląstelėmis, kurios efektyviai skatina odos regeneraciją ir jaunina.

Kosmetologijoje augalinės kamieninės ląstelės laikomos vienu novatoriškiausių, perspektyviausių ir efektyviausių jauninimo būdų. Mat kamieninės augalų ląstelės skatina odoje esančių ir jos jaunystei svarbių nuosavų kamieninių ląstelių dalijimąsi.