Atstatantis Reishi grybo ir alavijų serumas

26.00 

Liko tik 1

Veido serumas su Reishi grybu

Ganoderma Lucidum arba Reishi, senovės Azijos grybas, laikomas amžinos jaunystės eleksyru, turi veikliųjų medžiagų, veikiančių įvairius organus, įskaitant odą. Šie grybai yra priskiriami supermaistui.

Prisotintas mineralų, antioksidantų ir vitaminų. Pasižymi atjauninančiomis, antistresinėmis savybėmis. Audinius prisotina deguonimi ir atgaivinana bei atšviežina odą. Tinkamas sausai ir /arba senstančiai odai.

Labai švelnios, šilkinės konsistencijos.

35 ml.

Veikliosios medžiagos: Aloe vera gelis, Ganoderma Lucidum ekstraktas, Alaus mielių ekstraktas, erškėtrožių, arganų, migdolų aliejai ir kt.

vitaminai, amino rūgštys, oligoelementai.

Naudojimas: Švelniai masažuojant tepti ant veido, kaklo ir krūtinės, kol pilnai įsigers.

Produkto kodas: 170460-1 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.