Intensyvus veido kremas nuo raukšlių SPF 30

29.00 

Liko tik 1

kremas nuo raukšlių,
apsauga nuo UV spindulių SPF 30,
užkerta kelią senėjimo požymių atsiradimui,
mažina bei naikina dėl saulės atsiradusias pigmentines dėmes,
odai suteikia tvirtumo ir elastingumo.

Pakuotė 100ml
Naudojimas: tepkite kasdien, ryte ir / arba vakare, ant veido ir kaklo švelniai masažuodami, kol visiškai įsigers.

Aprašymas

CANNALOE 1700 Intensyvus veido kremas nuo raukšlių SPF 30 sudėtyje turi kolageno, alantoino ir erškėtuogių aliejaus, kurie užkerta kelią senėjimo požymių atsiradimui, mažina bei naikina dėl saulės atsiradusias pigmentines dėmes. Odai suteikia tvirtumo ir elastingumo.

Kolagenas palaiko natūralią odos drėgmę, skatina jos atsinaujinimą ir palaiko stangrumą bei elastingumą. Nors kolageno mažėjimo procesas yra natūralus procesas, tokie faktoriai, kaip rūkymas, perdėtas alkoholio vartojimas ir oro tarša, gali pagreitinti kolageno degradaciją.

Erškėtuogėse esančios organinės rūgštys padeda išvalyti odos poras ir stangrina odą, grąžindamos jai sveiką atspalvį. Galima sakyti, kad kosmetikos priemonės su erškėtuogėmis yra greitoji pagalba pavargusiai, suvytusiai odai.

Alantoinas (allantoin) – natūraliai augaluose, bakterijose ir gyvūnuose randama medžiaga, kuri saugo, ramina ir kondicionuoja odą. Šlapalo pašalinis produktas. Alantoinas yra naudojamas: įvairiose kosmetikos priemonėse ir dermatologinėje kosmetikoje dėl raminančių odą savybių. Medicinoje taip pat naudojamas žaizdų ir opų gydymui. Alantoino poveikis odai ir sveikatai: tai saugus, nedirginantis, nealergizuojantis ingredientas, kuris ramina, gydo ir saugo odą. Alantoinui taip pat priskiriamos antialerginės, odos regeneraciją skatinančios savybės.