Ypač įtempiantis veido kremas su mėlynojo skorpiono nuodais

31.00 

Liko tik 1

greito poveikio,
matomai sumažina raukšles ir smulkias raukšleles,
drėkina ir apsaugo,
pasižymi stiprioms antioksidacinėmis savybėmis,
pagerina ir atkuria odos stangrumą.

Turi specifinį poveikį – jaučiams trumpalaikis odos dilginimas, kuris stimuliuoja kraujotaką ir tokiu būdu sustiprina odos maitinimą. Dilginimas ir paraudimas normali reakcija, požymiai per keletą minučių praeina.

100ml.

Veikliosios medžiagos: Aloe Vera sultys, skorpiono nuodai, kolagenas ir vitaminai A, C, E ir B grupės (B1, B2, B6) vitaminai.
Naudojimas: Švarų veidą ir kaklą švelniai masažuojant padengti emulsija, kol ji pilnai įsigers, rekomenduojama naudoti ryte. Norint pasiekti maksimalų efektyvumą, rekomenduojame naudoti su Mėlynojo skorpiono serumu.

Aprašymas

Veido kremas su skorpiono nuodais, greito poveikio, įtempiantis ir matomai sumažinantis raukšles ir smulkias raukšleles. Jame taip pat yra natūralių šviežių alavijų sulčių, kurios drėkina ir apsaugo, taip regeneracinį poveikį turinčio kolageno ir vitaminai A, C, E ir B grupės (B1, B2, B6) vitaminai pasižymintys stiprioms antioksidacinėmis savybėmis. Jei naudosite pastoviai, veido kremas su skorpiono nuodais padės pagerinti ir atkurti odos stangrumą.

Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.

Paprastai gamtoje Mėlynojo skorpiono nuodai apibūdinami neurotoksinai. Jie susideda iš įvairių smulkių baltymų, taip pat natrio ir kalio katijonų. Taip pat odai svarbių oligopeptidų ir oligoelementų. Nuodai nėra pavojingi, jie turi stiprų įtempiantį poveikį odai.

Kolagenas – palaiko natūralią odos drėgmę, skatina jos atsinaujinimą ir palaiko stangrumą bei elastingumą.

Sudėtis:  Aloe barbadensis gel ( Aloe barbadensis juice), Cetearyl EEthylheksanoate, Decyl Oleate, Hydrogenated Coco-glycerides, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetyl Phosphate, Gaba (Gamma-aminobutyric Acid), Octyl Methoxycinnamate, Hydrolyzed Collagen, Benzophenone-3, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Imidazolidinyl Urea, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Riboflavin, Pyridoxine HCL, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, CI 42090, CI16185, D-limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Cirtonellol, Cinnamyl Alkohol, Citral, Benzyl Alkohol.