Ypač įtempiantis veido serumas su mėlynojo skorpiono nuodais

19.00 

Neturime

greito poveikio,
įtempiantis ir matomai sumažinantis raukšles ir smulkias raukšleles,
drėkina ir apsaugo,
regeneruoja veido odą,
pagerina ir atkuria odos stangrumą.

35ml

Veikliosios medžiagos: Aloe Vera sultys, skorpiono nuodai, kolagenas ir vitaminai A, C, E ir B grupės (B1, B2, B6) vitaminai.
Naudojimas: Švarų veidą ir kaklą švelniai masažuojant padengti emulsija, kol ji pilnai įsigers, rekomenduojama naudoti ryte. Norint pasiekti maksimalų efektyvumą, rekomenduojame naudoti kartu su Mėlynojo skorpiono kremu.

Aprašymas

Aktyvus ypač įtempiantis veido serumas su dideliu kiekiu aktyvių  Mėlynojo skorpiono nuodų, greito poveikio, įtempiantis ir matomai sumažinantis raukšles ir smulkias raukšleles. Jame taip pat yra natūralių šviežių alavijų sulčių, kurios drėkina ir apsaugo. Itempiantis veido serumas gausus regeneracinį poveikį turinčio kolageno ir vitaminų A, C, E ir B grupės (B1, B2, B6) vitaminų pasižyminčių stiprioms antioksidacinėmis savybėmis. Jei naudosite nuolatos, ypač įtempiantis veido serumas padės pagerinti ir atkurti odos stangrumą.

Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.

Paprastai gamtoje Mėlynojo skorpiono nuodai apibūdinami neurotoksiniais. Jie susideda iš įvairių smulkių baltymų, taip pat natrio ir kalio katijonų. Taip pat odai svarbių oligopeptidų ir oligoelementų. Nuodai nėra pavojingi, jie turi stiprų įtempiantį poveikį odai.

Kolagenas – palaiko natūralią odos drėgmę, skatina jos atsinaujinimą ir palaiko stangrumą bei elastingumą.

Sudėtis:  Aloe barbadensis gel ( Aloe barbadensis juice), Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Hydrolyzed Collagen, Aminobutyric Acid, Polyacrylamide, Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Lecithin, Glycosaminoglycans, Ologoelements, ( Trace Elements), Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ologopeptides, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexal, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Eugenol, Hexyl Cinnamal.