Kremas nuo pigmentinių dėmių su alavijais

13.00 

Neturime

veikia prieš tamsias odos dėmes, sukeltas senėjimo ir aplinkos veiksnių,
turi įtakos pigmento formavimuisi,
palaipsniui mažina atsiradusių dėmių dydį,
minkština ir drėkina odą.

50 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, šilkmedžio ekstraktas, rūgštys.
Naudojimas: naudoti dienai ir nakčiai. Tepti pirštais švelniai masažuojant veido ir kaklo sritis. Kremo naudojimo metu, rekomenduojama saugoti odą, nuo tiesioginių saulės spindulių. Rekomenduojama visiems odos tipams, ypač senesnei odai.

Aprašymas

Kankina pigmentinės dėmės ant veido? Su tokia problema susiduria nemažai moterų, o ypač vyresnio amžiaus. Tamsios dėmės ant veido dažniausiai atsiranda senstant, taip pat menopauzės metu, dėl hormonų pokyčio, dėl kenksmingų aplinkos veiksnių bei žalingų UVA/UVB spindulių. Kremas nuo pigmentinių dėmių, veikia prieš tamsias odos dėmes, sukeltas senėjimo ir aplinkos veiksnių. Sudėtyje yra rūgšties ir šilkmedžio ekstrakto, kurie turi įtakos pigmento formavimuisi, kurie palaipsniui mažina atsiradusių dėmių dydį. Rekomenduojama visiems odos tipams, ypač senesnei odai, nes šis kremas nuo pigmentinių dėmių minkština ir drėkina odą.

Pieno bei Glikolio rūgštys apsaugo odą nuo uždegimo, šviesina pigmentines dėmes, skatina sparčią odos regeneraciją, užtikrina efektyvią kolageno ir elastino sintezę, stiprina odos imunitetą.

Baltojo šilkmedžio žievės ekstraktas naudojamos kosmetikoje odos balinimui, plaukų augimo stimuliavimui. Baltojo šilkmedžio vaisiuose yra baltymų, kalcio, fosforo, geležies, vitaminų A, C, niacino. Šilkmedžio lapuose yra flavonoidų glikozidų kvercetino, rutino, polisacharidų, augalinių sterolių, septyniolika rūšių amino rūgščių ir alkaloido 1-deoksnoirijimicino (DNJ). Yra atliekami tyrimai su šilkmedžio lapų ekstraktu vertinantys jo antipsichotinį, raminantį, alergiją mažinantį veikimą bei šilkmedžio flavonoidų antioksidacinį veikimą.

Saugoti akis ir akių sritį. Saugokitės nuo UVA/UVB spindulių.