Kremas su raudonojo vyno koncentratu

22.00 

Neturime

Antioksiduojantis kremas prisotintas koncentruotu raudonu vynu, turtingas polifenolių ir resveratrolio. Antioksidantas turi neeilinę galią, todėl tai ideali priemonė raukšlių prevencijai ir pagalbinė priemonė raukšlių ir senėjimo požymių mažinimui.
100 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, jauno raudonojo vyno koncentratas, antioksidantai, polifenoliai ir resveratrolis.
Naudojimas: Švelniai masažuojant, ryte ir/arba vakare, tepti ant veido ir kaklo kol pilnai įsigers.

Produkto kodas: 170140 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Laisvieji radikalai yra nuodingos žmogaus organizmui medžiagos, kurios nuolat gaminasi organizme. Jų susikaupus per dideliam kiekiui, pagreitėja organizmo senėjimo procesai, susidaro palankios sąlygos susirgti įvairiomis ligomis (širdies kraujagyslių, kepenų, plaučių, alerginėmis, onkologinėmis ir kt.). Apie resveratrolį kalbama ir kaip apie medžiagą, kuri stabdo natūralius organizmo senėjimo procesus. Manoma, kad resveratrolis suaktyvina baltymus sirtuinus, skatinančius metabolizmą. Kosmetiką gaminančios kompanijos ėmė naudoti sirtuinų technologiją „anti-aging“ produktuose (ir kremuose, ir dekoratyvinėje kosmetikoje).

Kodėl vyno terapija yra naudinga odai?

Polifenoliai, esantys raudonų vynuogių kauliukuose, yra išskirtiniai antioksidantai. Jie sėkmingai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie atsiranda dėl kenksmingo aplinkos poveikio ir netinkamos gyvensenos ir kurie 80 proc. lemia senėjimo procesus. Be to, polifenoliai stiprina mikrocirkuliaciją, kuri apsaugo elastino ir kolageno skaidulas ir stabdo pagrindinių elementų, esančių audinyje, irimą.

Rezveratrolis, kuris randamas raudonųjų vynuogių odelėje, puikiai tonizuoja ir jaunina odą. Ši natūrali medžiaga yra puikus ginklas prieš senėjimą. kadangi skatina ląsteles atsinaujinti. Oda tampa elastingesnė ir skaistesnė.