Kremas su Reishi grybu 100ml

12.50 

Neturime

Ganoderma Lucidum arba Reishi, senovės Azijos grybas, laikomas amžinos jaunystės eleksyru, turi veikliųjų medžiagų, veikiančių įvairius organus, įskaitant odą. Šie grybai yra priskiriami supermaistui.

Prisotintas mineralų, antioksidantų ir vitaminų. Pasižymi atjauninančiomis, antistresinėmis savybėmis. Audinius prisotina deguonimi ir atgaivinana bei atšviežina odą. Tinkamas sausai ir /arba senstančiai odai.

Labai švelnios, šilkinės konsistencijos.

Pakuotė: 100 ml.

Veikliosios medžiagos: Aloe vera gelis, Ganoderma Lucidum ekstraktas, Alaus mielių ekstraktas, erškėtrožių, arganų, migdolų aliejai ir kt.

vitaminai, amino rūgštys, oligoelementai.
Naudojimas: Ganoderma-Cream tepkite ryte ir (arba) vakare ant veido ir kaklo švelniu masažu, kol jis visiškai susigers. Norint pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausia rekomenduojame ištepti „Ganoderma Essence“.

Aprašymas

Reishi grybai jau šimtus metų vartojami senovinėje Tolimųjų Rytų medicinoje. Dar prieš mūsų erą šis grybas buvo aprašytas aukščiausiojo iš kinų žolininkų – Shen Nong. Šis reishi priskyrė aukščiausiajam augalui, kurį galima vartoti ilgą laiką išvengiant nepageidaujamo šalutinio poveikio. Šis „aukščiausiasis augalas” buvo apibūdintas kaip substancija, kuri palaiko gyvybę, padedanti harmonizuoti kūno, minčių ir sielos funkcijas. Žolininkas rašė, jog „reishi grybas, jeigu vartojamas nuolat, daro mūsų kūną jauną ir lengvą, prailgina gyvenimą ir mes tampame amžinaisiais, kurie niekuomet nemiršta”.

Šie laukiniai grybai, mėgstantys drėgną klimatą ir vengiantys tiesioginių saulės spindulių, natūraliai auga tolimuose Kinijos, Japonijos ir Korėjos miškuose. Lietuviškų žodžių sudarytojai skyrė šiems grybams ypatingą pavadinimą ir pavadino juos tikriniais blizgučiais. Taigi šie „blizgučiai” auga palei žemę, ant lapuočių kietmedžių kamienų. Šviežūs grybai būna drėgni ir pasipuošę ryškiai raudona kepurėle. Reishi pavadinimas atėjęs iš japonų kalbos, tuo tarpu lotyniškasis šių grybų pavadinimas yra Ganoderma lucidum. Ganos graikų kalboje reiškia skaistumą, šviesumą, o derma – odą. Rūšies vardas lucidum lotyniškai reiškia švytėjimą. Taigi abu žodžiai, nusakantys tikrinių blizgučių pavadinimą, apeliuoja į augalo natūraliai blizgantį paviršių.