Lūpų balzamas su alavijais, medetkomis ir ananasais SPF15

9.00 

Turime

Efektyviai apsaugo jautrią lūpų odą nuo aplinkos agresijos, pavyzdžiui, šalčio ir saulės. Minkština ir drėkina sausas lūpas ir suteikia natūralų švytėjimą. Gydo ir regeneruoja lūpų odą, atkuria jų minkštumą. Apsaugo nuo aplinkos veiksnių, apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio SPF 15. Ramina ir mažina skausmą dėl suskeldėjimo.
Veikliosios medžiagos: aloe vera, medetkos, ananasaų sultys.
Naudojimas: tepti ant lūpų švelniai su pirštais, tiek kartų kiek tik reikia.

Produkto kodas: 11000 Kategorijos: ,
Kiekis

Aprašymas

100% Alavijas (Aloe vera) :

  • Alavijo pagalba galite paversti savo veido odą lygia ir spindinčia.
  • Alavijas taip pat naudingas, gydant vabzdžių įkandimus, alergines reakcijas, egzemą, nudegimus, uždegimus, žaizdas ir psoriazę. Alavijo nauda yra palaima žmonės, turintiems jautrią odą.
  • Alavijas padės ir sudrėkins, jeigu kenčiate dėl sausos odos. Jis sudrėkins ir leis lengviau pasisavint deguonį per odą, kas sustiprins odos audinius.
  • Alavijas padeda atkurti natūralų odos grožį.
 Medetkų (Calendula Officinalis)  ekstraktas naudojamas odos atnaujinimui ir stimuliavimui, jis atgaivina odą bei suteikia sveiką išvaizdą bei spindesį. Iš šio ekstrakto gaminamas medetkų tepalas patogesniam naudojimui. Medetkų preparatų teigiamas poveikis odai yra žinomas nuo senovės Egipto laikų. Iki šių laikų medetka išliko viena populiariausių natūralių priešgrybelinių ir antibakterinių priemonių, skatinančių odos gijimą ir ląstelių regeneraciją. Medetkų aliejaus poveikis randų gijimui ir jų prevencijai yra tikrai stebuklingas. Per vieną akimirką šis augalinis produktas sumažins skausmą ir sustabdys kraujavimą be jokio šalutinio poveikio, kartais atsirandančio dėl įprastų antiseptikų naudojimo. Be to, medetkų aliejus yra sėkmingai naudojamas suskilusiai odai ir lūpoms, įbrėžimams, įpjovimams, vabzdžių įkandimams, egzemai, išsiplėtusioms venoms, nušalimams ir praguloms gydyti. Jį galima naudoti akių zonai. Medetkų aliejus yra naudojamas įtrūkusiems krūtimi maitinančių motinų speneliams gydyti, nes jis nekenkia kūdikiams. Medetkos yra puikus pagrindas ne tik Medetkų aliejui, bet taip pat įvairiems kremams, emulsijoms, tepalams ir kitiems natūralios kosmetikos produktams.