Lūpų balzamas su alavijais, medetkomis ir žemuogėmis

5.00 

Turime

Gydo ir regeneruoja lūpų odą,
atkuria jų minkštumą ir natūralų blizgesį,
apsaugo nuo aplinkos veiksnių,
apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo ir raukšlių lūpų kontūruose,
ramina ir mažina skausmą dėl suskeldėjimo.

8 gr.
Veikliosios medžiagos: aloe vera, medetkos, žemuogės.
Naudojimas: tepti ant lūpų švelniai su pirštais.

Kiekis

Aprašymas

Lūpų balzamas su alavijais gydo ir regeneruoja lūpų odą, atkuria jų minkštumą ir natūralų blizgesį. Apsaugo nuo aplinkos veiksnių, apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo ir raukšlių lūpų kontūruose. Lūpų balzamas su alavijais ramina ir mažina skausmą dėl suskeldėjimo.

Lūpų balzamas su alavijais atkuria pažeistas lūpų odos ląsteles, nes alavijo sultyse esančios medžiagos puikiai drėkina. Dėl aloe vera  priešuždegiminio ir antiseptinio poveikio, jį galima naudoti esant spuogams, nudegus saulėje. Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.

 Medetkų gydomosios savybės žinomos seniai, teigiama, kad žiedų preparatai turi antiseptinių, raminamųjų, uždegimus slopinančių savybių. Kosmetiniai preparatai, kurių sudėtyje yra medetkų ekstrakto, gaivina,  ypač tinka jautriai ir išsausėjusiai odai.