Rutulinis arnikos aliejus su mentoliu

5.50 

Neturime

Arnikos aliejų patariama naudoti:
-esant spuogams;
-sergant artritu;
-esant sumušimams, mėlynėms, patinimams, paburkimams;
-sergant egzema;
-esant lengvam nudegimui, pvz., po saulės vonių;
-patyrus raumenų skausmus, patempimus;

10 gr.
Veikliosios medžiagos: arnikos aliejus su mentoliu.
Naudojimas: švelniai tepti ant pažeistos vietos.

Aprašymas

Arnikos aliejus turi paburkimą, patinimus mažinančių savybių, taip pat turi priešuždegiminių savybių ir yra kraujotakos aktyvatorius. Jis puikiai tinkamas patempimų, sumušimų ir mėlynių gydymui.  Šiuolaikinės medicinos specialistai rekomenduoja arniką vartoti tik išoriškai ir gydyti hematomas, sumušimus, reumatoidinį sąnarių skausmą, stomatitą bei odos uždegimus, kilusius dėl vabzdžių įgėlimo. Tepalai veiksmingai gydo riešo tunelinį sindromą, patinimus ir uždegimus po didelių fizinių krūvių.

Aliejai su mentoliu vartojami skausmams, niežuliui, perštėjimui malšinti. Tinka neuralginiams, sąnarių, raumenų (ypač sprando, juosmens) skausmams, odos ligoms su niežuliu, nudegus nuo saulės, įgėlus vabzdžiams, nusidilginus, kai skauda dantį. Dėl šaldomojo poveikio mentolio preparatai plačiai vartojami sporto traumoms gydyti. Mentolio yra geliuose nuo skausmo, nes mentolis veikia labai greitai, prie jo poveikio nepriprantama, todėl šaldomasis jo poveikis jaučiamas visada.

Indelis yra pagamintas su rutuliniu kamšteliu, kad būtų patogu nešiotis rankinėje, bei kiek tik reikia kartų lengvai pasitepti. Jis pagreitina žaizdų gijimą, skatina kraujo cirkuliaciją ir yra rekomenduojamas sumušimams, mėlynėms, hematomoms, patinimams ir odos suerzinimams gydyti.