Šampūnas dažnam naudojimui su alavijais ir argano aliejumi

11.00 

Liko tik 1

Švelnus šampūnas normaliems plaukams, efektyviai rūpinasi galvos oda, suteikia plaukams ryškumo,
atstato drėgmės balansą.

250 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, argano aliejus.
Naudojimas: švelniai masažuojant paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų, po to gerai nuplaukite vandeniu. Rekomenduojame po to panaudoti plaukų kaukę su alavijais ir arganų aliejumi.

Pagaminta ir sertifikuota EU (Ispanija)

 

 

Aprašymas

Švelnus šampūnas su argano aliejumi normaliems plaukams. Dėka savo sudėties Aloe barbadensis sulčių (Aloe Vera) ir argano aliejaus, jis efektyviai rūpinasi galvos odos ir plaukų priežiūra, suteikdamas jiems ryškumo ir atstatydamas drėgmės balansą.

Argano (Argania spinosa) aliejus yra plačiai žinomas kaip natūralus odos bei plaukų priežiūros produktas, kovojantis su odos senėjimu. Jis yra turtingas natūralių antioksidantų, nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, karotinoidų, ferulio rūgšties, sterolių, polifenolių, bei turi ypač daug vitamino E. Į argano aliejaus sudėtį įeina skvalenas, unikalus ir retas elementas, laikomas apsaugos priemone nuo odos vėžio. Į argano aliejaus sudėtį įeinančių aktyvių medžiagų kompleksas maitina Jūsų plaukus elementais, kurie reikalingi, norint išlaikyti juos sveikai spindinčius.

Argano aliejus – tai maistas Jūsų odai ir plaukams. Dėl žalingų aplinkos faktorių poveikio Jūsų plaukai nuolat netenka maistinių medžiagų, reikalingų, kad būtų išlaikytas jiems būtinas vandens ir kolageno kiekis. Išsamūs tyrimai patvirtino, kad argano aliejus atkuria vandens–lipidinį sluoksnį, padidina maistinių elementų ir deguonies kiekį ląstelėse, neutralizuoja laisvuosius radikalus bei apsaugo jungiamąjį audinį.

Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.