Valomoji emulsija su alavijais ir avižomis

14.00 

Neturime

Gerai šalina ant veido odos per dieną susikaupusius riebalus, prakaitą, purvą, negyvas odos ląsteles sutraukia poras,
oda lieka švari ir pasirengusi priimti gaivinimą, drėkinimą, maitinimą, gali būti naudojamas drėkinimui, maitinimui, po vasaros nualintos odos gydymui, kaip odos valiklis ir kaip apsauga nuo žalingų saulės spindulių.

200 ml
Naudojimas: Užtepkite nedidelį kiekį emulsijos ir valykite sukamaisiais judesiais su vatos gabalėliais ar pamirkyta vandenyje ir nusausinta kempine. Vatos gabalėlius reikia keisti arba kempinę plauti kiek reikės, iki kol oda bus visiškai švari.

Pagaminta ir sertifikuota EU (Ispanija)

Aprašymas

Valomoji odos emulsija su avižomis ne tik nuvalys per dieną susikaupusius nešvarumus bei riebalus, bet taip pat suminkštins ir atgaivins odą, bei paruoš ją tolimesniam ir gilesniam maitinimui ar drėkinimui. Alavijo želė ir avižų pienelis, puikiai padeda išsaugoti odos drėgnumą ir elastingumą, nepažeidžiant odos, valant ją ir prižiūrint. Emulsija su avižomis pagaminta su tokiais ingredientais,  kaip kosmetiniai vandenys, atgaivinančių ir minkštinančių savybių turintys aliejai, alavijo žele ir avižų pienelis. Kremas gali būti taip pat naudojamas drėkinimui, maitinimui, po vasaros nualintos odos gydymui, kaip odos valiklis ir kaip apsauga nuo žalingų saulės spindulių.

Avižose yra natūralių valiklių, kurie valo iš odos porų nešvarumus ir perteklinį odos sebumą, mažina poras, pašalina negyvos odos ląsteles ir nedirgina odos. Avižose esantys proteinai padeda išlaikyti natūralią barjerinę odos funkciją ir saugo ją nuo agresyvių cheminių medžiagų bei odos ligų. Be to, avižos padengia odą apsauginiu sluoksniu, kuris saugo nuo žalingų UV spindulių. Neišsigąskite, jei pradėjus naudoti emulsiją su avižomis, atsiras net ir daugiau spuogų – tai natūrali odos reakcija, taip valosi nešvarumai. Svarbu toliau tęsti procedūrą, kol oda išsivalys ir atgaus nepriekaištingą išvaizdą.

Dėl sudėtyje esančio alijošiaus greičiau atsikuria pažeistos odos ląstelės, susidaro mažiau raukšlių, oda sensta lėčiau. Alavijo sultyse esančios medžiagos puikiai drėkina. Dėl aloe vera  priešuždegiminio ir antiseptinio poveikio, jį galima naudoti esant spuogams, inkštirams, nudegus saulėje. Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.