Veido kaukė normaliai, sausai ir jautriai odai, maitinanti ir drėkinanti

16.00 

Neturime

Švelni veido kaukė, suteikianti papildomą drėgmę ir maitinimą. Ramina ir atgaivina odą dėl terminio vandens, jūros žvaigždžių ekstrakto ir alavijo.

Pakuotė: 100 ml.

Veikliosios medžiagos: Alo vera sultys, kaolinas, terminis vanduo, jūros žvaigždžių ekstraktas.

Naudojimas:Veidą tepkite plonu sluoksniu, venkite srities aplink akis ir lūpas. Palikite jį maždaug 10 minučių. Nuimkite medvilniniu tamponu arba švaria servetėle ir nuplaukite vandeniu.

 

Aprašymas

Alavijų gelis, tai tikras atradimas kiekvienam. Jį galima naudoti kasdieniam odos, ar plaukų drėkinimui, kaip veido kremą, kaip makiažo pagrindą, kaip papildomą drėkinimą prieš tepant veido kremą. Taip pat, tai pirmoji pagalba nudegus, ar sudirginus odą. Jau po pirmųjų panaudojimo sekundžių, pajuntama, kaip oda tampa minkšta ir švelni. Tinka naudoti ir vaikams ir suaugusiems. Saugi ir natūrali priemonė. Jūsų oda jums padėkos, net neabejokite.

Alavijas (Aloe barbadensis) yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.

Jums taip pat gali patikti…