Kremas su alavijais ir vynuogių kauliukų koncentratu

18.00 

Neturime

prisotintas koncentruotu vynuogių kauliukų ekstraktu ir Aloe Vera turi stiprių antioksiduojančių savybių,
ideali priemonė raukšlių prevencijai,
pagalbinė priemonė raukšlių ir senėjimo požymių mažinimui.
Tinka visų tipų, ypač mišriai ir riebiai odai.


Pakuotė: 120 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, vynuogių kauliukų koncentratas, antioksidantai, polifenoliai ir resveratrolis.
Naudojimas: Švelniai masažuojant, ryte ir/arba vakare, tepti ant veido ir kaklo kol pilnai įsigers.  rekomenduojame naudoti kartu jauno vyno serumu

Aprašymas

Veido kremas su alavijais prisotintas koncentruotu vynuogių kauliukų ekstraktu, turtingas polifenolių ir resveratrolio, turi stiprių antioksiduojančių savybių. Veido kremas su alavijais, arba kitaip – Antioksidantas turi neeilinę galią, todėl tai ideali priemonė raukšlių prevencijai ir pagalbinė priemonė raukšlių ir senėjimo požymių mažinimui. Veido kremas su alavijais tinka visų tipų odai, ypač mišriai ir riebiai odai.

Vynuogių kauliukų koncentratas lengvos tekstūros, greit susigeria, teigiamai veikia vėjo ar saulės paveiktą odą, padeda švelninti ir lyginti odą. Net apie 90 proc. šio aliejaus sudaro itin lengvai į odos ląsteles įsiskverbiančios nesočiosios riebalų rūgštys. Dėl jų oda išlaiko natūralią drėgmę, todėl atitolsta jos raukšlėjimosi procesas. Šis aliejus naudojamas norint turėti lygią ir švelnią odą.

Polifenoliai, esantys raudonų vynuogių kauliukuose, yra išskirtiniai antioksidantai. Jie sėkmingai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie atsiranda dėl kenksmingo aplinkos poveikio ir netinkamos gyvensenos ir kurie 80 proc. lemia senėjimo procesus. Be to, polifenoliai stiprina mikrocirkuliaciją, kuri apsaugo elastino ir kolageno skaidulas ir stabdo pagrindinių elementų, esančių audinyje, irimą.

Rezveratrolis, kuris randamas raudonųjų vynuogių odelėje, puikiai tonizuoja ir jaunina odą. Ši natūrali medžiaga yra puikus ginklas prieš senėjimą. kadangi skatina ląsteles atsinaujinti. Oda tampa elastingesnė ir skaistesnė. Apie resveratrolį kalbama ir kaip apie medžiagą, kuri stabdo natūralius organizmo senėjimo procesus. Manoma, kad resveratrolis suaktyvina baltymus sirtuinus, skatinančius metabolizmą. Kosmetiką gaminančios kompanijos ėmė naudoti sirtuinų technologiją „anti-aging“ produktuose (ir kremuose, ir dekoratyvinėje kosmetikoje).