Veido serumas nuo raukšlių

17.00 

Neturime

turi ypatingų jauninančių savybių,
regeneruoja odos audinius,
padeda atkurti odos stangrumą,
sumažina raukšles,
oda tampa elastinga, šviesi ir švelni, atsigauna ir atjaunėja.

30 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, jūrų žvaigždės ekstraktas, terminiai vandenys, Azijinė centelė (Gotu Kola) ir 10 vitaminų kompleksas.
Naudojimas: Švelniai masažuojant tepti ant veido ir kaklo, kol pilnai įsigers, rekomenduojama naudoti naktį.

Aprašymas

Atstatantis veido serumas nuo raukšlių su jūrų žvaigždės ekstraktu ir terminiais vandenimis, Gotu Kola, vitaminais ir  alavijais. Šiam serumui ypatingų jauninančių savybių suteikia: terminiai vandenys su dideliu mineralų ir mikroelementų kiekiu, taip pat jūrinis kolagenas, kuris regeneruoja odos audinius bei žinoma alavijai, Gotu Kola ir kitų 10 vitaminų kompleksas. Jis padeda atkurti odos stangrumą ir sumažina raukšles. Rezultatas: oda tampa elastinga, šviesi ir švelni, atsigauna ir atjaunėja.

Svarbiausių mokslinių tyrimų, atliktų su Azijine centele (Gotu Kola) išvados:

  • Stiprus antioksidantas;
  • Mažina uždegimus;
  • Moduliuoja kolageno gamybą, padeda odai išlikti jaunai;
  • Moduliuoja angiogenezę (pažeistų kraujagyslių atstatymą);
  • Moduliuoja augimo faktorių veikimą, lėtina senatvinius procesus, aktyvina regeneraciją;

Jūros žvaigždės ekstraktas, kitaip Jūrinis kolagenas skatina kolageno III formos gamybą odoje ir ląstelių atsinaujinimą. Šio kolageno formos atšviežinimas teigiamai veikia jungiamojo audinio ląstelių (fibrolastų) aktyvumą, kuris yra svarbus odos regeneracijos procese. Stimuliuojant odą su jūriniu kolagenu mes galime padėti odai išsaugoti didesnę drėgmę, atstatyti odos elastingumą ir spindesį. Jūrinis kolagenas taip pat yra stiprus antioksidantas, kuris apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos užterštumo poveikio.

Terminis vanduo prisotintas mineralų bei mikroelementų, izotoniškas, nekeičia ląstelės struktūros, ramina, drėkina, saugo odą.