Veido tonikas su terminiais vandenimis ir jūros žvaigždės ekstraktu

13.00 

Neturime

idealus veido valymo užbaigimui,
naikina paburkimą, atgaivina, normalizuoja kraujotaką,
uždaro po valymo atsivėrusias poras,
paruošia odą tolimesnėms procedūroms,
puikiai subalansuoja ir atstato epidermio būklę.

300 ml
Veikliosios medžiagos: alavijai, Starfish ekstraktas, terminiai vandenys.
Naudojimas: ant vatos gabalėlio užpilti ir švelniai sukamaisiais judesiai valyti veidą ir kaklą. Kartoti kol vatos gabalėlis tampa švarus. Šią procedūrą reikėtų atlikti po to, kai odą nuvalote veido valymo pieneliu, kuris giliai išvalo nešvarumus. Mes rekomenduojame naudoti šį.

Aprašymas

Valomasis veido tonikas, idealus veido odos valymo padėjėjas. Šis veido tonikas ramina bei šalina odos paburkimą. Prisotintas terminių vandenų, todėl puikiai subalansuoja ir atstato epidermio būklę. Veido tonikas idealus veido valymo užbaigimui, odos atgaivinimui bei subalansavimui. Naikina paburkimą, atgaivina, normalizuoja kraujotaką. Veido tonikas švelniai uždaro po valymo atsivėrusias poras, bei idealiai paruošia odą tolimesnėms procedūroms.

Terminis vanduo: Prisotintas mineralų bei mikroelementų, izotoniškas, nekeičia ląstelės struktūros, ramina, drėkina, saugo odą.

Jūros žvaigždės ekstraktas, kitaip Jūrinis kolagenas skatina kolageno III formos gamybą odoje ir ląstelių atsinaujinimą. Šio kolageno formos atšviežinimas teigiamai veikia jungiamojo audinio ląstelių (fibrolastų) aktyvumą, kuris yra svarbus odos regeneracijos procese. Stimuliuojant odą su jūriniu kolagenu mes galime padėti odai išsaugoti didesnę drėgmę, atstatyti odos elastingumą ir spindesį. Jūrinis kolagenas taip pat yra stiprus antioksidantas, kuris apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos užterštumo poveikio.

Alavijo (Aloe barbadensis) ekstraktas yra plačiai žinomas, kaip labiausiai tinkanti odos gydymui ir priežiūrai priemonė. Alavijas atveria odos poras ir šalina toksinus. Dėl šiame ekstrakte esančio lignino jis giliai drėkina odą ir daro teigiamą poveikį giliesiems odos sluoksniams, prasiskverbdamas į odą 4 kartus giliau ir 3–4 kartus greičiau už vandenį. Alavijas yra natūralus antibiotikas, pasižymintis antivirusiniu, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Alavijo ekstraktas giliai drėkina ir maitina odą, gerindamas jos bendrą būklę.