Veido valomasis pienelis su medetkomis ir argano aliejumi

13.00 

Neturime

Pienelis turtingas alavijų sulčių, argano aliejaus, medetkų ir Tila ekstraktų. Labai tinka jautriai odai, efektyviai pašalina nešvarumus ir makiažo likučius, atkemša poras ir leidžia odai kvėpuoti.

Veikliosios medžiagos: alavijai, argano aliejus, medetkų ir Tila ekstraktai.
Naudojimas: ant vatos gabalėlio užlašinti kelis lašus ir švelniai sukamaisiais judesiai valyti veidą ir kaklą. Kartoti kol vatos gabalėlis tampa švarus.

Aprašymas

Valomoji odos emulsija, kuri ne tik nuvalys per dieną susikaupusius nešvarumus bei riebalus, bet taip pat suminkštins ir atgaivins odą, bei paruoš ją tolimesniam ir gilesniam maitinimui ar drėkinimui. Labai tinka jautriai odai, efektyviai pašalina nešvarumus ir makiažo likučius, atkemša poras ir leidžia odai kvėpuoti.

Medetkų ekstraktas naudojamas odos atnaujinimui ir stimuliavimui, jis atgaivina odą bei suteikia sveiką išvaizdą bei spindesį. Iš šio ekstrakto gaminamas medetkų tepalas patogesniam naudojimui. Medetkų preparatų teigiamas poveikis odai yra žinomas nuo senovės Egipto laikų. Iki šių laikų medetka išliko viena populiariausių natūralių priešgrybelinių ir antibakterinių priemonių, skatinančių odos gijimą ir ląstelių regeneraciją.

100% Alavijas (Aloe vera) :

  • Alavijo pagalba galite paversti savo veido odą lygia ir spindinčia.
  • Alavijas taip pat naudingas, gydant vabzdžių įkandimus, alergines reakcijas, egzemą, nudegimus, uždegimus, žaizdas ir psoriazę. Alavijo nauda yra palaima žmonės, turintiems jautrią odą.
  • Alavijas padės ir sudrėkins, jeigu kenčiate dėl sausos odos. Jis sudrėkins ir leis lengviau pasisavint deguonį per odą, kas sustiprins odos audinius.
  • Alavijas padeda atkurti natūralų odos grožį.

 

Jums taip pat gali patikti…